سایت تخصصی فروش اینترنتیامداد موبایلاز سال 1397 فعالیت خود را در حوزه فروش قطعات موبایل و تکنولوژی آغاز کرد و یکی از معتبرترین و پر مخاطب ترین سایت های ایرانی در این حوزه تا کنون بوده است.

در قسمت ldquo;باتری هاrdquo; با توجه به برند موبایل می توانید اطلاعاتی نظیر ویژگی های باتری مورد نظر و دیگر اطلاعات مربوطه را بدست آورید.

همچنین با وجود بخش های پرسش و پاسخ در هر یک از بخش ها، می توانید سوالات و مشکلات خود در خصوص گوشی موبایل و یا مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری را مطرح و پاسخ آن را از دیگر کاربران و یا مدیران متخصص سایت دریافت نمایید.

دربخش تاچ ال سی دیهم میتوانید با جستجوی برند گوشی مورد نظر از ویژگیها و خصوصیات آن و حتی آموزش تصویری تعویض آنها بهره ببرید.

درباره بخش آموزش و تعمیرات

در سایت امداد موبایل سعی کردیم به صورت تخصصی به آموزش تصویری تعویض انواع ال سی دی و باتری بپردازیم.

همچنین مطالبی از قبیل معرفی موبایل، تبلت، معرفی بازی و نرم افزارهای پرمخاطب، آموزش های مفید و کاربردی و . در بخش خبرها و تازه های سایت ارائه می شود.

سیستم توزیع کالا و خدمات مشتریان امدادموبایل با به کارگیری زیرساختهای استاندارد بین المللی تضمین کننده ی تحویل به موقع کلیه کالا های سفارشی است که در آن مجموعه ای از محصولات برتر برندهای بین المللی انتخاب و گردآوری شده تا شما با صرف کمترین زمان و انرژی آنها را ببینید، مقایسه کنید و در نهایت با اطمینان خاطر از اصالت کالاها، خریدی لذت بخش و متفاوت داشته باشید.ضمنا یادآور میشویم که کلیه محصولات ما دارای گارانتی می باشند.

مهمترین اصل فروشگاه اینترنتی امداد موبایل کیفیت اجناس و رضایت مشتری بوده و خواهد بود.

آدرس دفتر مرکزی:تهران، میدان ونک، برج نگار، طبقه ۷، واحد ۸

ساعت مراجعه حضوری: 10 الی شنبه تا پنجشنبه

تلفن تماس: 09129679274 - 028653117

آدرس دفتر شیراز:شـیـراز، خیابان داریوش، پاساژ شهر، فرعی اول سمت راست، پلاک 55

تلفن تماس:09178951513

ساعت مراجعه حضوری: 9 الی 14 و الی 21 شنبه تا پنجشنبه

مدیریت و صاحب امتیاز وب سایت:

خالد احراری - تلفن تماس 09129679274 - ایمیل: khaled.ahrari26@gmail.com

تعمیرات تخصصی موبایل در شیراز

سایت ,های ,موبایل ,بخش ,آموزش ,الی ,تلفن تماس ,آموزش تصویری ,تصویری تعویض ,ساعت مراجعه ,امداد موبایل ,ساعت مراجعه حضوری ,آموزش تصویری تعویض

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


مطالب اینترنتی چطور میتوانیم از اینستاگرام به درامد برسیم اقتدار پایدار Kevin's game تولید محتوای الکترونیکی برمبنای درس ملی Julie's memory همه چی کده zanbilshop بهترین رتبه بندی آلکسا و نتایج گوگل